poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

Řeka Berounka

Pro svůj mírný tok je řeka Berounka vhodná pro začátečníky, rodiny s dětmi a také pro pořádání školních vodáckých výletů. Na své si ale přijdou i zkušení vodáci, kteří zde naleznou hlavně klid a krásnou přírodu. Berounka je splavná celé léto, nejvyšších průtoků dosahuje nejčastěji na jaře.

Více zde

Časté otázky

Jedete na vodu poprvé a máte obavy o bezpečnost, nebo Vás zajímá jak funguje zápůjčka lodí? Na nejčastější otázky dostanete odpovět právě v tomto článku.

Více zde

Doporučené trasy

Rádi byste vyrazili na Berounku, ale nevíte, kde začít a kam doplout? Zde najdete doporučené jednodenní i vícedenní výlety. Trasy jsou většinou navržené tak, aby začínaly a končily v místech našich výdejen, kde neplatíte za dopravu lodí.

Více zde

 Půjčovna lodí Berounka

Jako jedna z mála půjčoven lodí na řece Berounce se specializujeme na kompletní zajištění vodáckých akcí, pro jednotlivce i větší skupiny, školy a firmy. Nabízíme půjčení kvalitního vodáckého vybavení, dopravu osob, přepravu lodí, výdejné s sběrné místa, přepravy bagáže, poradenství.

Díky lokalitě je naše půjčovna lodí nejvhodnější k zapůjčení lodě na Berounku. Naše sídlo je cca 5 km od vhodného nástupního místa na řece Berounce, kam Vám rádi lodě z půjčovny dovezeme. V případě, že si vypůjčíte loď u nás, můžeme vám zajistit odvoz a vyzvednutí lodí a to včetně Vás na vámi určeném místě. Oblíbená nástupní místa našich zákazníků na řece Berounce jsou Kemp u Dolanského mostukemp Kobylka v Liblíně nebo U Mloka u obce Třímany.

Řeka Berounka je pověstná svou klidnou vodou a nádhernou okolní přírodou. Je vhodná k relaxaci a odpočinku. Díky tomu, že Berounka neprotéká téměř žádnými velkými městy, je po celou dobu plavby na řece klid a můžete si užívat přírody. V naší půjčovně lodí vám doporučíme lokality, kde se na Berounce můžete utábořit, vykoupat se a nebo si užít trochu adrenalinu.

Půjčovna lodí Berounka Vám nabízí k zapůjčení plastové kanoerafty, pálavy a vodácké vybavení s možností dopravy lodí a osob na jakékoliv místo v ČR!

Nejčastější lokalitou pro naše výlety je klidná řeka Berounka, ale lodě Vám rádi dopravíme i na kteroukoliv jinou Vámi zvolenou řeku například Sázavu, Ohři, aj.

Již několikátou sezónu pro Vás připravujeme kvalitní a přesto levné vodácké vybavení, i letos jsme připravili mnoho nových produktů.

Letošní sezónu jsme připravili několik mikrobusů pro lepší dopravu osob

NEJPŮJČOVANĚJŠÍ SORTIMENT

Název Položky Cena za 1 den Cena za 2-3 dny Cena za 4 a více dnů
Kánoe Vydra + pádla500 Kč/den420 Kč/den380 Kč/den
Kanoe Samba pro 2 osoby + pádla590 Kč/den470 Kč/den420 Kč/den
Kanoe Samba pro 3 osoby + pádla690 Kč/den550 Kč/den490 Kč/den
Raft pro 4 osoby + pádla1 100 Kč/den890 Kč/den790 Kč/den
Raft pro 6 osob + pádla1 390 Kč/den1 090 Kč/den990 Kč/den

Pro letošní sezónu jsme připravili pojištění proti krádeži, poškození lodí a mnoho zajímavých slev a vodáckých akcí, které jsou pravidelně vyhlašovány na našem Facebooku.

NOVĚ:

 

 • Pravidelné svozy lodí na vybraných místech - více zde
 • Při včasné objednávce min. 30 dní před termínem půjčení sleva 5%
 • Větší skupiny vodáku individuální ceny

NAŠE SLUŽBY:

 • Nové možnosti přepravy lodí a osob - více zde.
 • Možnost půjčení lodívodáckého vybavení a dopravy.
 • Vodácké výlety na řece Berounce - více zde
 • Sami si po dohodě zvolíte časy startu a ukončení plavby. Nemusíte dojet do určitého místa na rozdíl od jiných půjčoven kde je možné vrátit lodě pouze ve sběrných místech.
 • Zajistíme Vám dopravu zpět do Plzně nebo na místo startu kde máte zaparkovaná svá auta, nenecháme Vás bez možnosti vrátit se zpět! Naše půjčovna vlastní několik mikrobusů. Pozor některé půjčovny zajišťují pouze dopravu lodí!
 • Vyškolený personál Vám poradí vhodnou trasu řeky, vybere vhodný vodácky materiál a upozorní Vás na možná nebezpečí a jiná rizika.
 • Lodě a vodácké vybavení každoročně obměňujeme, průměrné stáří vodáckého vybavení je 3 roky
 • Přeprava bagáže v uzamčeném přívěsu mezi Vámi určenými kempy. Můžete splouvat řeku bez použití barelů nebo vaků, tz. "Na lehko". Doporučujeme - usnadníte si námahu při pádlování a přenášení jezů, také ušetříte peníze za půjčovné barelů nebo vaků. Doporučujeme !

PRAVIDELNÁ AUTOBUSOVÁ LINKA:

Známe problematickou situaci na řece Berounce s přepravou osob, proto jsme připravili svozový autobus, který v termínu 15.6. - 15.8.  každou neděli v určitou hodinu jede trasu:

 • U Mloka 16:30 – Liblín Kobylka 17:00 Dolany kemp 18:00– Plzeň Doubravka.
 • Zvíkovec a U Mloka - cena 150 Kč/1 osoba - nutné nahlásit předem ( včetně počtu osob )
 • Liblín Kobylka -  cena 100 Kč/1 osoba - nutné nahlásit předem ( včetně počtu osob )

 Kontakty

Kontaktní osoba

 Jan Dokoupil

 Zábělská 108,312 00 Plzeň

 IČ:734 10 365

 DIČ:CZ8205022089

 +420 604 402 887

  info@vod-dog.cz

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/