Tento web využívá soubory cookie pro analýzu, přizpůsobený obsah a reklamy. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním.

poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Doporučené trasy

Svozový autobus

Místo nástupu Čas Cena za osobu
U Mloka Neděle v 16:30 150 Kč
Kobylka Neděle v 17:00 100 Kč
Dolanský most Neděle v 17:40 Výstup

JEDNODENNÍ VODÁCKÝ VÝLET:

Dolanský most – Nadryby přívoz :

Cca 5 km dlouhý úsek řeky Berounky kde můžete vyzkoušet své vodácké schopnosti , v daném úseku vás čekají dva sjízdné jezy a můžete se občerstvit v kempu Valentovský mlýn. Obvykle se trasa splouvá 3 hodiny.

 Dolanský most – Liblín Kobylka

 Celodenní vodácký výlet cca 20km , v daném úseku vás čekají dva sjízdné a tři nesjízdné jezy možností občerstvení je během trasy několik, také můžete navštívit zříceninu hradu Libštejn. Obvykle se trasa splouvá 8 hodin.

 DVOUDENNÍ VODÁCKÝ VÝLET 

Dolanský most - Liblín Kobylka

Délka úseku řeky Berounky cca 20km , v daném úseku vás čekají dva sjízdné a tři nesjízdné jezy možností občerstvení je během trasy několik, také můžete navštívit zříceninu hradu Libštejn. Doporučuje přenocování v kempu planá cca v polovině trasy. Vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi. 

 Dolanský most – U Mloka Délka

úseku řeky Berounky cca 35 km , v daném úseku vás čeká několik sjízdných a několik nesjízdných jezů možností občerstvení je během trasy několik, také můžete navštívit zříceninu hradu Libštejn a druhý den navštívit hrad Krašov. Doporučuje přenocování v kempu Liblín Kobylka.