poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  O nás

2002

přicházejí první myšlenky o provozování půjčovny lodí..

2003

je založena malá firma cca 8 laminátových lodí a startuje první vodácká sezóna.

V letech 2004-2006 půjčovna se rozjíždí, přibývá mnoho zákazníků, přikupují se další lodě a připravuje se první mikrobus, aby lépe a rychleji přepravoval vodáky.

2007-2010

pořizují se plastové a nafukovací lodě, rafty, pořizují se další mikrobusy a spokojených zákazníků přibývá.

2011-2013

laminátové lodě jsou definitivně vyměněny za plastové a pořizují se další kanoe a rafty.

V současné době máme k dispozici několik desítek plastových kánoí, dvě desítky nafukovacích lodí a velké množství vodáckého vybavení. Současně je připraveno mnoho přívěsů a mikrobusů, které zkvalitňují dopravu lodí a osob.

2014

náš několikačlenný kolektiv připravuje a udržuje veškeré vybavení, abychom měli mnoho spokojených zákazníků i další sezóny.

2015-2016

pro následující sezóny jsme připravili dalších 20 plastových kanoí, 3 místné kanoe jsme na hradili novými pohodlnějšími a velice oblíbenými kanoemi Samba 5.1. Fungujeme již déle než 10 let.

2017-2018

pro velký zájem o svoz vodáků jsme pořídily dva velké autobusy, které Vás pohodlně dopravý na místo startu.

Vzniklo mnoho nových sběrných a výdejních míst kde můžete lodě a vybavení zdarma odevzdat a tím ušetřit za dopravu lodí. Inadcházející sezónu se náš tým těší na Vaší návštěvu.

2019 - 2020

I nadále obměňuje a doplňuje stav lodí a vodáckého vybavení. V těchto sezónách se snažíme stále zdokonalovat služby naší půjčovny lodí a to především v přepravě osob, také nabízíme přepravu bagáže. S námi si užijete vodáckou dovolenou bez starostí.

 

  

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/