poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  faq

Jedu na vodu poprvé není to nebezpečné?

Naše půjčovna se specializuje především na řeku Berounku, která je velice klidná, proto je riziko úrazu minimální. Největší nebezpečí na řekách všeobecně jsou jezy, proto je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Hlavní zásada je jez si dokonale prohlédnout a vyhodnotit zda je sjízdní nebo nesjízdný, není žádná ostuda lodě přenést po souši a vyhnout se jakémukoliv nebezpečí. Samozřejmě obsluha půjčovny Vám dá perfektní informace o sjízdných a nesjízdných jezech a případně dalších nebezpečných úsecích řeky. Jak už bylo řečeno, řeka Berounka je velice klidná, je vhodná pro začátečníky i pro neplavce. Naše doporučení: pozorně naslouchejte obsluhu půjčovny, alkohol požívejte s mírou :-), nejezděte sami, používejte záchranné pomůcky (vesta, helma, házecí pytel).

Nevím, kam dojedeme?

Nevadí. Jsme připraveni Vám naplánovat trasu dle vašich možností, doporučíme obvyklá místa k táboření i kde plavbu ukončit.Také lze využít sběrná místa kemp Kobylka Liblín a kemp U Mloka, zde je doprava lodí zdarma.   

Co potřebuji k půjčení lodí?

K půjčení lodí a vodáckého vybavení potřebujete platný občanský průkaz. Platí se pouze půjčovné popřípadě doprava, kauci nevyžadujeme!

Zajišťujete dopravu osob?

Ano, dobře známe problematickou situaci, kdy někam dojedete a nemáte se jak vrátit zpět pro auto nebo na vlak. Pro letošní sezónu jsme připravili několik mikrobusů (8 – 45 míst). Jsme schopni zajistit i dopravu pro větší skupiny lidí např. školy, firmy atd.

 

Musím půjčovné platit předem?

Není podmínkou celé půjčovné platit předem, předem platíte pouze rezervační zálohu (500Kč/1kanoe, 1000 Kč/1raft), tím máte jistotu , že lodě jsou připraveny pro Vás.

Máte nějaké slevy?

Ano, slev je celá řada, více se dozvíte v záložce SLEVY A AKCE. U nás se více slev sčítá, můžete dosáhnou i 50% slevy.

Jak funguje sběrné místo?

Ve sběrném místě (kemp U Mloka) můžete odevzdat lodě a vodácké vybavení. Protože je v kempu stálá obsluha, můžete lodě odevzdat kdykoliv bez předchozí domluvy.

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/