poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Řeka Berounka

Sto třicet devět kilometrů dlouhý tok řeky Berounky

každým rokem láká nespočetné množství lidí k úchvatným zážitkům z pohledu posádky nejrůznějších plavidel. Nezapomenutelnou dovolenou si na této významné řece západní části naší republiky s celou svou rodinou, přáteli nebo kolegy z práce můžete užít letos i vy.

 

Proč zvolit právě Berounku?

Poklidná řeka Berounka, která vzniká soutokem čtyř řek: Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, je ideální volbou pro vodáky začátečníky. Je široká a hladina vody se drží po celý rok vysoko. Je dokonalým místem také pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout od uspěchaného života současné moderní doby, pokochat se nádhernou přírodou při vyhlídkové plavbě, navštívit zajímavé památky České republiky a zažít poklidné večery u plápolajícího ohýnku za poslechu tak známých trampských písní.

 

Chybějící vybavení nepředstavuje žádnou překážku

Ne každý má doma garáž plnou raftů, kánoí a dalšího potřebného vybavení, které by těsně před začátkem očekávané cesty mohl po roce odpočinku doslova oprášit od vrstvy naneseného prachu. Právě vám můžeme poskytnout pomoc. Půjčovna lodí Berounka, která mezi ostatními vyniká nejen svou ideální polohou i umístěním. Jestliže jste se vydali prožít nevšední zážitky na řece Berounce poprvé, náš personál vám s radostí dokáže poradit jak s trasou, tak s tím, na co si dát v daném úseku pozor. Jestliže uhradíte půjčovné předem, poskytneme vám slevu 10 – 15 %. Další nespornou výhodou naší půjčovny je fakt, že při pronájmu kteréhokoliv plavidla vám na vaši žádost zajistíme jeho odvoz a vyzvednutí v místě, které si sami určíte. Mimo jiné máme ve vlastnictví i několik mikrobusů a autobusů, které dokážou zajistit bezpečný a bezproblémový návrat všech členů posádky k jejích automobilům zanechaných v místě začátku plavby.

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/