poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Půjčovna lodí Berounka

Jako jedna z mála půjčoven lodí na řece Berounce se specializujeme na kompletní zajištění vodáckých akcí, pro jednotlivce i větší skupiny, školy a firmy. Nabízíme půjčení kvalitního vodáckého vybavení, dopravu osob, přepravu lodí, výdejné s sběrné místa, přepravy bagáže, poradenství.

Díky lokalitě je naše půjčovna lodí nejvhodnější k zapůjčení lodě na Berounku. Naše sídlo je cca 5 km od vhodného nástupního místa na řece Berounce, kam Vám rádi lodě z půjčovny dovezeme. V případě, že si vypůjčíte loď u nás, můžeme vám zajistit odvoz a vyzvednutí lodí a to včetně Vás na vámi určeném místě. Oblíbená nástupní místa našich zákazníků na řece Berounce jsou Kemp u Dolanského mostukemp Kobylka v Liblíně nebo U Mloka u obce Třímany.

Řeka Berounka je pověstná svou klidnou vodou a nádhernou okolní přírodou. Je vhodná k relaxaci a odpočinku. Díky tomu, že Berounka neprotéká téměř žádnými velkými městy, je po celou dobu plavby na řece klid a můžete si užívat přírody. V naší půjčovně lodí vám doporučíme lokality, kde se na Berounce můžete utábořit, vykoupat se a nebo si užít trochu adrenalinu.

Půjčovna lodí Berounka Vám nabízí k zapůjčení plastové kanoerafty, pálavy a vodácké vybavení s možností dopravy lodí a osob na jakékoliv místo v ČR!

Nejčastější lokalitou pro naše výlety je klidná řeka Berounka, ale lodě Vám rádi dopravíme i na kteroukoliv jinou Vámi zvolenou řeku například Sázavu, Ohři, aj.

Již několikátou sezónu pro Vás připravujeme kvalitní a přesto levné vodácké vybavení, i letos jsme připravili mnoho nových produktů.

Letošní sezónu jsme připravili několik mikrobusů pro lepší dopravu osob

NEJPŮJČOVANĚJŠÍ SORTIMENT

Název Položky Cena za 1 den Cena za 2-3 dny Cena za 4 a více dnů
Kánoe Vydra + pádla600 Kč/den450 Kč/den400 Kč/den
Kanoe Samba pro 2 osoby + pádla600 Kč/den490 Kč/den450 Kč/den
Kanoe Samba pro 3 osoby + pádla700 Kč/den590 Kč/den530 Kč/den
Raft pro 4 osoby + pádla1 300 Kč/den1 100 Kč/den1 000 Kč/den
Raft pro 6 osob + pádla1 400 Kč/den1 200 Kč/den1 100 Kč/den

Pro letošní sezónu jsme připravili pojištění proti krádeži, poškození lodí a mnoho zajímavých slev a vodáckých akcí, které jsou pravidelně vyhlašovány na našem Facebooku.

NOVĚ:

 

 • Pravidelné svozy lodí na vybraných místech - více zde
 • Při včasné objednávce min. 30 dní před termínem půjčení sleva 5%
 • Větší skupiny vodáku individuální ceny

NAŠE SLUŽBY:

 • Nové možnosti přepravy lodí a osob - více zde.
 • Možnost půjčení lodívodáckého vybavení a dopravy.
 • Vodácké výlety na řece Berounce - více zde
 • Sami si po dohodě zvolíte časy startu a ukončení plavby. Nemusíte dojet do určitého místa na rozdíl od jiných půjčoven kde je možné vrátit lodě pouze ve sběrných místech.
 • Zajistíme Vám dopravu zpět do Plzně nebo na místo startu kde máte zaparkovaná svá auta, nenecháme Vás bez možnosti vrátit se zpět! Naše půjčovna vlastní několik mikrobusů. Pozor některé půjčovny zajišťují pouze dopravu lodí!
 • Vyškolený personál Vám poradí vhodnou trasu řeky, vybere vhodný vodácky materiál a upozorní Vás na možná nebezpečí a jiná rizika.
 • Lodě a vodácké vybavení každoročně obměňujeme, průměrné stáří vodáckého vybavení je 3 roky
 • Přeprava bagáže v uzamčeném přívěsu mezi Vámi určenými kempy. Můžete splouvat řeku bez použití barelů nebo vaků, tz. "Na lehko". Doporučujeme - usnadníte si námahu při pádlování a přenášení jezů, také ušetříte peníze za půjčovné barelů nebo vaků. Doporučujeme !

 

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/